Трамп накинувся на британську королеву і звинуватив світові ЗМІ у брехні

Президент США Дональд Трамп заявив своїм прихильникам, що королева Єлизавета II змусила його чекати під час його першого офіційного візиту до Великої Британії.

Трамп також звинуватив ЗМІ в неправдивих повідомленнях, нібито насправді на зустріч запізнився він, передають Патріоти України з посиланням на американські ЗМІ.

Виступаючи на зборах в Пенсільванії, Трамп заявив, що прибув на 15 хвилин раніше на зустріч з "неймовірною королевою". Він критикував "фейкові, фейкові огидні новини", в яких стверджувалося, що він був єдиним, хто запізнився на зустріч.
Президентський візит до Британії транслювався в прямому ефірі, включаючи кадри, на яких королева чекала Трампа 12 хвилин, поглядаючи на годинник.
"Я приземлився ... І чекав з охороною короля і королеву ... Я чекав. Я прибув на 15 хвилин швидше і чекав з моєю дружиною, це нормально. Це ж королева, чи не так? Ми можемо її чекати. Але я прибув трохи швидше", - розповів Трамп своїм прихильникам.
Трамп також заперечував, що його прийом тривав довше, ніж планувалося. Він переконував, що не знав про заплановану 15-хвилинну тривалість зустрічі, і додав, що "вона тривала мабуть з годину", тому що вони "порозумілися" з королевою.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...