Трамп працює: "Європейські країни ще можуть припинити будівництво "Північного потоку-2" - російський експерт

Раніше президент Європейської ради Дональд Туск повідомив, що деякі держави не підтримують блокування реалізації російського проекту "Північний потік - 2", що передбачає будівництво газопроводу в обхід України.

Про це розповів російський політичний діяч Костянтин Боровий, передають Патріоти України.

Він переконаний, що проект Путіна "Північний потік - 2" - це велика геополітична пастка для європейських країн і якщо вони хочуть захистити свою цілісність, то їм варто негайно виступити проти будівництва. В іншому випадку, за словами політика, ЄС може загрузнути в гібридної війні, яку веде Кремль.

На думку Борового, єдиний розумний шлях, який може обрати Європа для подолання плану Путіна, встати з США одним щитом і прийняти радикальну позицію американського уряду щодо "Північного потоку - 2".

Політик переконаний, що при подібному результаті Путін може відмовитися від даного проекту самостійно. Якщо компанії, що займаються проектом "Північний потік - 2", продовжать роботу в цьому напрямку, то США будуть змушені обкласти їх санкціями.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...