Трамп працює: "Європейські країни ще можуть припинити будівництво "Північного потоку-2" - російський експерт

Раніше президент Європейської ради Дональд Туск повідомив, що деякі держави не підтримують блокування реалізації російського проекту "Північний потік - 2", що передбачає будівництво газопроводу в обхід України.

Про це розповів російський політичний діяч Костянтин Боровий, передають Патріоти України.

Він переконаний, що проект Путіна "Північний потік - 2" - це велика геополітична пастка для європейських країн і якщо вони хочуть захистити свою цілісність, то їм варто негайно виступити проти будівництва. В іншому випадку, за словами політика, ЄС може загрузнути в гібридної війні, яку веде Кремль.

На думку Борового, єдиний розумний шлях, який може обрати Європа для подолання плану Путіна, встати з США одним щитом і прийняти радикальну позицію американського уряду щодо "Північного потоку - 2".

Політик переконаний, що при подібному результаті Путін може відмовитися від даного проекту самостійно. Якщо компанії, що займаються проектом "Північний потік - 2", продовжать роботу в цьому напрямку, то США будуть змушені обкласти їх санкціями.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...