Боєць АТО сфотографував двох підлітків, які, на його думку, були неналежно одягнені. Знімок Петро Батькивский опублікував на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Які коментарі будуть?" – написав боєць.
Фотографія спровокувала хвилю подиву. "Ця доросла чолов'яга порпається в мирному місті в камуфляжі, фотографує чужих дітей і разом зі стадом таких самих совкових дикунів труїть їх в інтернеті за зовнішній вигляд. А ви кажете, буллінг в школах", - написала в Facebook Зоя Мельник.
Мартін Брест опублікував скріншот коментаря мами 15-річного підлітка, який одягається як і хлопці на фото. "Дві фотки. На першій - дорослий мужик в режимі "я ї*ав, я воював" самостверджується за рахунок підлітків. Типу сам підлітком не був. На другий – коментар мами одного з так само одягаються підлітків. І ось таким підлітком він точно не був. Доброго ранку. Ненавиджу самоствердження на слабких", - прокоментував Мартін Брест.
На опублікованому ним в Facebook скріншоті коментаря, жінка розповіла, що її 15-річний син допомагає бійцям у зоні АТО. "Шановний Петро! Це мій син, йому 15 років і останні чотири роки він кожні вихідні робить вітамінні зігріваючі суміші з ягід, цитрусових та імбиру, які отримують захисники з різних підрозділів. Рахунок вже пішов за п'яту тонну. І якщо буде необхідність, він зніме рожеві штанці і буде захищати нас так, як ви захищаєте. Не в одязі суть, а в голові. З повагою", - написала Анастасія Ніколаєва.
"За іронією долі, підрозділ, де служить Петро, а командиром якого є Вадим Сухаревський (якщо я не помиляюся), був одержувачем наших посилок. Отже, суміші і сухпаи, Петро, Ви отримували від хлопця в рожевих штанях", - додала вона на своїй сторінці в Facebook.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...