Тремтіть, скрепи! - З'явилася важлива новина про український ракетний комплекс "Нептун"

Виготовлено нове шасі для вітчизняного ракетного комплексу.

Український виробник вантажної і спеціальної техніки АвтоКрАЗ удосконалив техніку для вітчизняного ракетного комплексу Нептун, передають Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал.

Нове повнопривідне шасі КрАЗ-7634НЕ колісної формули 8х8 відвантажили в перших числах 2019. Очікується, що на шасі КрАЗ-7634НЕ буде виконана пускова установка ракетного комплексу Нептун, відповідні роботи з дообладнання будуть проводитися на одному з підприємств українського оборонно-промислового комплексу.

"Автомобільна шасі, вантажопідйомністю 27 т, призначене для монтажу важкого спецобладнання. Від своїх попередників він відрізняється більш потужним - 460 к.с. - двигуном і автоматичною коробкою передач, максимальний крутний момент якого розрахований на 2500 Н/м. Таке агрегатування спільно з прохідної трансмісією дозволяє реалізувати високі тягово-динамічні характеристики автомобіля. Також на вимогу замовника вихлопна система розміщена між 1 і 2 мостами з вихлопом на праву сторону по ходу руху автомобіля, а замість двох паливних баків прямокутної форми по 350 л встановлені два по 165 л круглого перерізу ", - йдеться в повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Тремти, Росіє!": Американський експерт розповів, чому Кремлю потрібно боятися українську армію

вівторок, 23 липень 2019, 8:05

Дослідник звертає увагу, що українські збройні сили значно підвищили рівень керованості, тренованості та професіоналізму в останні роки. «Бійся, Росія: Українська армія стає силою, з якою потрібно рахуватися». З такою назвою вийшла стаття дослідника ам...

Шантаж України: Експерти розповіли, що стоїть за розморожуванням "Південного потоку"

вівторок, 23 липень 2019, 7:56

Фахівці поділилися міркуваннями про мотиви російського "Газпрому"... 22 липня, в російських ЗМІ з'явилася інформація про те, що "Газпром" оголосив тендер на проведення інженерних пошуків і повернувся до реалізації проекту "Південний потік", який був зу...