Зокрема, тут місцеві активісти вирішили влаштувати акцію протесту проти мер Олевська Олега Омельчука. Втім, на акцію протесту прийшов також сам очільник міста і навіть став поруч з мітингувальниками, які його навіть не впізнали, передають Патріоти України.
Більше того, мер Олевська навіть тримав плакат з написом, що він утискає права громади.
Схоже, на те, що активісти просто не знали, як виглядає очільник міста проти якого вони мітингували.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...