"Тримайтеся якомога далі": Польський політик категорично висловився щодо ЛГБТ

Це був другий випадок, коли Качинський використовував питання прав ЛГБТ для згуртування консервативних виборців у переважно католицькій державі.

Ярослав Качинський

Лідер польської панівної партії Право і Справедливість Ярослав Качинський на з'їзді критично висловився щодо прав представників ЛГБТ, передають Патріоти України з посиланням на AP.

Він заявив, що нещодавня декларація прав ЛГБТ у Варшаві стосується узаконення одностатевих шлюбів та прав одностатевих пар на всиновлення.

У зв'язку з цим він сказав: "Тримайтеся якомога далі від наших дітей!"


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...