Про це "Обозревателю" розповів директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський, передають Патріоти України.
"Ця ракета розроблялася в межах програми з модернізації ракетного потенціалу РФ", - сказав він. У цьому контексті експерт нагадав про те, що "між США і Росією існує договір про обмеження стратегічних наступальних озброєнь. У рамках цього договору країни зобов'язуються мати не більше 1550 розгорнутих боєголовок і не більше 700 носіїв. Нині існує певний паритет за цими цифрами, але Росія не виконує договір за носіями. Це пов'язано з модернізацією існуючого арсеналу".
Разом із тим Сунгуровський запевнив: оскільки йдеться про балістичні міжконтинентальні ракети, "Україна тут потрапляє в сліпу зону - такими ракетами по Україні стріляти не будуть".
"Отже, це ракети для удару, наприклад, по Штатах?" - запитав "Обозреватель". "Так, це для Штатів", - підтвердив він. Експерт пояснив: "Це так званий потенціал стримування. Чим грізніше потенціал, який мають Штати і Росія, тим менше ймовірність початку війни. На цьому базується стратегія ядерного стримування - загроза взаємного знищення утримує країни від початку війни".
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...