"Це фактичне визнання планів згорнути процес вступу до НАТО": У БПП відреагували на заяву Тимошенко про створення "воєнного кабінету"

Голова постійної делегації Верховної Ради у Парламентській асамблеї НАТО та нардеп від БПП Ірина Фріз відреагувала на критику Юлії Тимошенко в бік воєнної доктрини президента Петра Порошенка.

Ірина Фріз

Про це соратниця президента написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Сьогодні Тимошенко сказала, що воєнна доктрина президента потребує серйозного доопрацювання, оскільки в ній прописана "повна сумісність" українського війська зі стандартами НАТО. Лідер "Батьківщини" заявила про створення "воєнного кабінету".

У відповідь на це Фріз зазначила, що вона як голова делегації українського парламенту в парламентській асамблеї НАТО постійно чує від міжнародних партнерів тези про необхідність найшвидшого впровадження стандартів НАТО, зокрема технічних STANAG, з метою переходу на новий рівень відносин з організацією Північноатлантичного договору.

"Сьогодні, у той час як наші військові беруть участь у найбільших навчаннях НАТО в Норвегії, було заявлено, що документ потребує серйозного доопрацювання через наявність в ній "повної сумісності" (!) українського війська зі стандартами НАТО", - обурилась Фріз.

На думку народного депутата, поставити під сумнів необхідність переходу на "повну сумісність", означає чітко заявити про відсутність планів вступу нашої держави до НАТО.

"Перегляд стратегії, що узгоджена з нашими партнерами у рамках СОБ (Стратегічного оборонного бюлетеня) та РНП (річної національної програми), є фактичним визнанням планів згорнути процес вступу до Альянсу у разі перемоги на виборах. І це викликає занепокоєння. Отже, я сподіваюся на швидке роз’яснення змісту цієї провокативної заяви з боку політичних опонентів євроатлантичної інтеграції України", - наголосила вона.

"В даному випадку мене, не лише як голови делегації, але й як громадянці України, яка хоче бачити майбутнє держави в НАТО серед цивілізованих партнерів, виникає занепокоєння з приводу ймовірності повторення сценарію 2008 року, коли тодішній Уряд України фактично зрікся євроатлантичного курсу держави", - нагадала Фріз.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...