"Це ганьба, але хто не хоче - не приходять": Чому нардепи не ходять на роботу по п'ятницях (відео)

Українська журналістка Даша Селфі з'ясувала, чому народні депутати не ходять на роботу.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу ICTV, передають Патріоти України.

Як відомо, п'ятниця для народного обранця, як і для всіх держслужбовців, робочий день. І в цей день парламентарій повинен ходити на засідання. Але дуже часто українці бачать, що зал Верховної Ради в цей день майже порожній. У ньому можна нарахувати від сили кілька десятків депутатів.

Чому нардепи пропускають п'ятничні засідання, не знають навіть деякі їхні колеги. "Запитайте у тих, хто відсутній", - сказав Георгій Логвинський. За словами депутата Михайла Головка, в Раді склалася "патова ситуація". "Цей парламент працює не кращий за попередній", - сказав він.

А нардеп Микола Скорик наголосив, що "сьогодні все одно нічого голосуватися не буде". "П'ятниця зроблена в основному як інформативний день. Приходять ті, хто хоче поставити запитання, а ті, хто не хоче - не приходять", - зазначив Валерій Карапунцов. При цьому майже всі нардепи погоджуються, що не ходити на засідання Ради - "це ганьба".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...