"Це кощунство і мародерство": Мати Кузьми Скрябіна благає про допомогу

Жінка хоче привернути до подібних фактів увагу ЗМІ та правоохоронців.

Кузьма Скрябін

Мати музиканта Кузьми Скрябіна Ольга Кузьменко звернулась по допомогу до фанів загиблого музиканта, аби встановити господарів фірм ритуальних послуг, які використовують портрет Скрябіна в рекламних цілях, передають Патріоти України.

«Допоможіть виявити і знешкодити мародерів-господарів похоронних фірм, які використовують портрет мого сина в рекламних цілях. Роблять псевдомогили на своїх показових майданчиках з повністю Андрійковими даними.Таких прикладів вже чимало нам повідомили. Ми самі їх всіх не можемо виявити», - зазначила вона.

Мати музиканта запропонувала у випадку виявлення таких фактів дзвонити їй, або відправляти інформацію через месенджери. За її словами, за мірою надходження таких матеріалів будуть задіяні медіа та правоохоронці. «Я думаю, що всі люди України мене підтримають - це кощунство і мародерство, яке не має аналогів ніде у світі! Наживатися таким чином на зображенні людини, яка не шкодувала свого життя за Україну! 0983338320 тел і вайбер. Благаю про допомогу!!», - вказала Кузьменко.

Джерело: УНІАН
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...