"Це найбільша дискредитація України", - експерт про скандал на нацвідборі на "Євробачення"

В Україні конкурс сильно політизується, вважає концертний директор Яна Прядко.

Яна Прядко, концертний директор співачки Руслани та член Міжнародного журі конкурсу від України на Євробаченні у 2017 році розповіла, за що можуть дискваліфікувати будь-яку країну на Євробаченні, передають Патріоти України з посиланням на Styler.

За її словами, представника тієї чи іншої країни можуть дискваліфікувати, якщо на Євробачення зі сцени згадують будь-яких політиків, згадує Яна Прядко. "Це правило конкурсу, яке прописане багато років тому. А у нас, навпаки, цей конкурс перетворюють на чисту політику. З постів, які були опубліковані в соцмережах, у мене склалося враження, що артисти не знали умови договору, з ними цього не обговорили спочатку, а потім ще й почали міняти правила", - каже вона.

Наприклад, не всі знають, що вимоги не змінювати номер і не імпровізувати – це умова не НСТУ, а умова самого Євробачення. "Вже на самому Євробаченні під номер заздалегідь виставляється світло, програмуються камери для телеверсії, і якщо щось міняти, то картинка буде вже не такою якісною. Рухатися хоч на сантиметр в бік артистові не можна", - додає Яна Прядко.

Те саме - і з правами на пісню: абсолютно всі артисти передають права на використання та видання пісні рекордингу, який вже багато років працює з Євробаченням. "Оскільки конкурс робить трансляції в кількох десятках країн, видає диски, DVD і такі правила встановлюються для всіх країн і учасників. Але у нас це правило теж не було коректно озвучено. Артист може в цьому не розбиратися, але НСТУ повинно було це заздалегідь пояснити. Повинні були детально розшифрувати кожний пункт", - впевнена Яна.

Цього року це було просто безпрецедентно, коли телеканал просто на ходу міняв і вигадував все нові й нові правила конкурсу, вважає вона. "Те, що відбулося в цьому році - це найбільша дискредитація України, яку НСТУ може сам влаштувати. Стали навіть звучати думки-приколи в соціальних мережах про те, що якщо нам не сподобається вибір президента, то давайте скасуємо голоси", - додає концертний директор.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...