"Це наклеп на доблесні російські спецслужби!": "Коли українські ДРГ захочуть з тобою поговорити - ти дізнаєшся про це першим", - український журналіст ватажку терористів "ДНР"

​Призначений після ліквідації в Донецьку ватажка «ДНР» Олександра Захарченко Денис Пушилін, заявив, що під час останньої зустрічі в столиці Білорусі він підняв питання «діяльності ДРГ в зоні конфлікту».
Денис Пушилін

Як передають Патріоти України з посиланням на терористичні ЗМІ, Пушилін заявив: «У зв'язку з безпрецедентним актом диверсії, в результаті якої був убитий глава Донецької Народної Республіки Олександр Захарченко - підписант Мінських угод - делегація Республіки заявила про необхідність доповнити «шкільне» перемир'я спеціальної мірою контролю - забороною на диверсійну і терористичну діяльність, а також закріпити цю пропозицію письмово». Дана «міра контролю», на думку терористів, повинна припинити діяльність українських диверсійних груп на території обох «республік».

У свою чергу журналіст Юрій Бутусов прокоментував таку заяву терориста, сказавши: «Ну це сильно, звичайно. Адже це чому українські ДРГ раніше лютували? А тому що письмово ніхто їм не забороняв підривати ватажків «ДНР». А якщо заборонять, то що робити, як жити далі? І ось тепер у Пушиліна чомусь ніякої радості від заняття високої посади немає, вигадує щось. Не говорить, як його лихий попередник Захарченко, про перемогу «русского мира» в Україні, про російські танки в Києві і Львові, не дає грізних наказів «ополченню». Не вірить в перемогу - ось і вигадує якісь міфічні українські ДРГ на Донбасі. Сказано ж вам - то не ми, які ваші докази? Хіба можуть якісь там укропи обдурити ФСБ і ГРУ, підривати російську агентуру під охороною фахівців з РФ? Так це наклеп на доблесні російські спецслужби! Мовчав би краще, Пушилін, коли українські ДРГ захочуть з тобою про щось домовлятися - ти дізнаєшся це першим».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...