Інженерний об'єкт був із самого початку небезпечним і може завалитися будь-якої миті, - заявив в ефірі Обозреватель.LIVE еколог Олександр Соколенко, передають Патріоти України.
За його словами, об'єкт, не можна назвати безпечним з низки об'єктивних причин.
«Недарма ще за часів війни фашисти не змогли його побудувати. У радянські часи ніхто не брався за цей проект тому що там дуже складна геологія... Карстові порожнечі, які знаходяться на дні Керченської протоки. Їхній обсяг 20-30 метрів, будувати міст дуже складно», - пояснив експерт.
Соколенко наголосив, що ніхто не гарантуватиме безпеку моста в разі його споруди. «Якщо він не завалиться або там просто не почнеться деформація», - пояснив він.
«Будівництво впливає на течії до Керченської протоки, що з'єднує Азовське та Чорне моря», - сказав експерт.
Сформована екосистема порушується, зазначив Соколенко, і ускладнює міграцію морських ссавців.
«Багато питань щодо екологічної безпеки... Сьогодні контролю за Керченською протокою немає, жодна українська служба або інспекіця не може контролювати ситуацію і не може оцінити збиток, нанесений зовнішньому навколишньому середовищу цими роботами.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...