Інженерний об'єкт був із самого початку небезпечним і може завалитися будь-якої миті, - заявив в ефірі Обозреватель.LIVE еколог Олександр Соколенко, передають Патріоти України.
За його словами, об'єкт, не можна назвати безпечним з низки об'єктивних причин.
«Недарма ще за часів війни фашисти не змогли його побудувати. У радянські часи ніхто не брався за цей проект тому що там дуже складна геологія... Карстові порожнечі, які знаходяться на дні Керченської протоки. Їхній обсяг 20-30 метрів, будувати міст дуже складно», - пояснив експерт.
Соколенко наголосив, що ніхто не гарантуватиме безпеку моста в разі його споруди. «Якщо він не завалиться або там просто не почнеться деформація», - пояснив він.
«Будівництво впливає на течії до Керченської протоки, що з'єднує Азовське та Чорне моря», - сказав експерт.
Сформована екосистема порушується, зазначив Соколенко, і ускладнює міграцію морських ссавців.
«Багато питань щодо екологічної безпеки... Сьогодні контролю за Керченською протокою немає, жодна українська служба або інспекіця не може контролювати ситуацію і не може оцінити збиток, нанесений зовнішньому навколишньому середовищу цими роботами.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...