"Це Путін добився безвізу для України!", - російський журналіст

Відомий російський журналіст Олексій Венедиктов гостро відреагував на надання Євросоюзом безвізового режиму для громадян України.

Олексій Венедиктов і Володимир Путін

Свою претензію до керівництва Росії головний редактор радіостанції "Ехо Москви" своєрідно висловив у Twitter'і, повідомляють Патріоти України.

"Путін бився-бився за безвізовий режим із Європою і домігся. Але для України", - написав він.

Підписники Венедиктова також не залишилися в стороні від сарказму на адресу президента Росії.

"Ось і нічого злословити над нацлідером - адже зробив же щось корисне... Він зараз і тероризм переможе в Сирії, працювати не заважайте...", - прокоментував користувач під ніком 37-й Перзідент.

Михайло Новіков вважає, що Путін і не збирався ніколи домагатися безвіза з ЄС.

"Якби Путін реально бився, то давно б домігся. Але інтереси купки чиновників виявилися вищими за інтереси 146 мільйонів громадян Росії...", - написав він.

"Усе що робить Путін і всередині країни і за її межами, йде на шкоду значній частині росіян. Путінський нарцисизм ще відгукнеться", - зазначив Сергій Панюжев.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...