Україна не змогла би провести реформи, якби президент Росії Володимир Путін не анексував Крим і не почав війну на Донбасі, - розповів американський історик Олександр Мотиль, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
"Це справжня іронія, але саме Путін дав поштовх піти шляхом реформ. Зміни в Україні сталися завдяки тому, що Путін напав на Україну, захопив Крим і східний Донбас. Тоді всі зрозуміли, що для того, аби вижити — треба щось робити: взятися серйозно за власну безпеку, побудувати армію, провести економічні, банкові та антикорупційні реформи. Звісно, через Путіна загинуло 11 тис. населення, зруйнована більша частина Донбасу, але та частина України, яка залишилася, розвивається відносно позитивно. І розвиватиметься", — переконаний історик.
На його думку, російський президент певною мірою також створив сучасну українську націю. "Путін дав українцям ворога, а ніщо так не клеїть націю, як ворог. Адже доти Росія була така собі мирненька країна, але раптом Путін створив із себе монстра. І куди Україні подітися? Тільки на Захід, бо немає альтернативи. З точки зору українців — це чудово, бо Україна змінилася за останні 5 років більше ніж за останні 25. Звісно, українці хотіли б перетворити Україну на Швейцарію, але зміни — це повільний процес. Те, що змінюється день у день, рідко втримується при житті", — переконаний він.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...