Це так "скрепно": Вбитому Захарченкові встановили пам'ятний камінь із помилкою в написі

в написі, присвяченому загиблому ватажкові "ДНР" Олександрові Захарченку і його охоронцеві, зазначено: "загинув", а не "загинули".

На пам'ятному камені, встановленому в Донецьку біля місця загибелі ватажка бойовиків організації "ДНР" Олександра Захарченка, зроблено напис із помилкою. Про це у Twitter повідомив блогер Олександр Чернов, передають Патріоти України.

"Тут трагічно загинув голова ДНР, герой республіки Олександр Захарченко і його охоронець В'ячеслав Доценко", – написано на камені, фотографію якого опублікував блогер.

Він зазначив, що помилка – у дієслові. "За правилами – "загинули"! Адже дохлих особин усе-таки дві! Чи мається на увазі, що орк – і людиною не був, навіть для "своїх"!?" – задумався Чернов.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...