"Це треба знати і пам'ятати": "Лишь маленький эпизод геноцида чеченцев во вторую российско-чеченскую войну, развязанную Путиным", - Тверськой

До сих пір за цю бійню ніхто не покараний в Росії. Російське "правосуддя" не встановило винних...

Про це пише у своєму блозі російський журналіст Олександр Тверськой, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Поселок Новые Алды. 5 февраля 2000 года. Оккупанты: питерский и рязанский ОМОН заходят в мирное селение. Левую сторону поселения грабят, сжигают дома и насилуют женщин. Зачистка правой стороны проводилась расстрелами. Русскими "восстановителями конституционного порядка" и "борцами с террористами" были убиты 56 человек. Среди них 6 женщин, 11 стариков от 60 лет и старше (самый старый 1924 г.р.), годовалый младенец Хасан Эстамиров и женщина на 9 месяце беременности Тоита Эстамирова. 49-летнему Султану Темирову отрезали голову, а туловище бросили собакам.

До сих пор за эту бойню никто не наказан в России. Российское "правосудие" не установило виновных. А сколько было таких зачисток, бомбежек мирных селений и городов в Чечне...

Напоминаю, существо, устроившее всё это 18 лет назад находится до сих пор у власти и будет находиться еще минимум 6 лет."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Побачили те, що не було явним" - політтехнолог про те, як криза проявила президента Зеленського

неділя, 18 квітень 2021, 15:00

Криза - це екзамен для влади, чи зможе вона скористатися цим шансом. "Немає фахових людей. Його оточення - дивні особи з незрозумілою репутацією. Криза проявила цей застій. Україні потрібен не просто функціонер, а людина з досвідом, баченням, стратегіє...

З архіву ПУ. "Ось така скотина": Зіркова українська співачка відмовила міністру культури в інтимі і поплатилася за це (відео)

неділя, 18 квітень 2021, 10:00

​Українська поп-діва Оля Полякова, як і безліч інших жінок, може поділитися мало приємною історією про неналежну поведінку чоловіків. Одного разу, будучи запрошеною до будинку президента України Віктора Януковича, співачці довелося шукати шляхи відступу.