Це важливо!: У Міністерстві оборони вирішували, в чому йти на парад (фото)

Сьогодні Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак оглянув зразки форми ЗСУ та інших силових структур, які будуть залучені до заходів з нагоди Дня Незалежності України.

Під час огляду було визначено, у якій саме формі одягу будуть знаходитись військовослужбовці різних силових структур: Збройних Сил України, Прикордонної служби України, Національної поліції України та Національної гвардії України, а також які елементи форменого одягу (ремні, аксельбанти, взуття) будуть використовуватися під час заходу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне.

По завершенню заходу було відпрацьовано єдиний підхід до форми одягу усіх силових структур, які братимуть участь у військовому параді до Дня Незалежності України.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...