"Це він зараз на візку. Він та ще двоє причетні до низки кримінальних злочинів": Керівник поліції Одещини про кілерів для Михайлика і головні версії замаху

Наразі поліція розглядає три основні версії нападу на одеського активіста Олега Михайлика. Раніше розглядалось п'ять версій нападу.

Олег Михайлик

Про це повідомив керівник поліції Одещини Дмитро Головін, передають Патріоти України.

Головін заявив, що у поліції є три версії нападу: громадська діяльність Михайлика, діяльність Михайлика у зв'язку з будівництвом ЖК "Золотий берег", конфлікт підприємців та влади довкола права на земельну ділянку одного з ринків Одеси. "Наразі ми відпрацьовуємо саме ці три версії", - додав він.

Головін підтвердив, що за активістом дійсно велось стеження, але подробиць не повідомив.

Керівник поліції Одеської області не виключає, що до замаху може бути причетний один із трьох підозрюваних - Торніке Нагладзе (Герасін), який нібито має першу групу інвалідності. "Це він зараз на візку. За нашою інформацією, він та ще двоє підозрюваних були причетні до низки кримінальних злочинів, яких саме - поки сказати не можу.

Але навіть те, що він на візку не заважало йому діяти за спільним умислом з іншими підозрюваними", - розповів Головін.

Поліція також не виключає ймовірність здійснення підозрюваними у нападі на активіста серійних злочинів, зокрема, причетності "до нападів на інших активістів, або роботу на спільних замовників".

"Апеляційні скарги підозрюваних у нападі на Михайлика суд розглядатиме 8 жовтня, наразі ж вони відмовляються свідчити і не співпрацюють зі слідством", - повідомив Головін.

Джерело: Громадське.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...