"Це він зараз на візку. Він та ще двоє причетні до низки кримінальних злочинів": Керівник поліції Одещини про кілерів для Михайлика і головні версії замаху

Наразі поліція розглядає три основні версії нападу на одеського активіста Олега Михайлика. Раніше розглядалось п'ять версій нападу.

Олег Михайлик

Про це повідомив керівник поліції Одещини Дмитро Головін, передають Патріоти України.

Головін заявив, що у поліції є три версії нападу: громадська діяльність Михайлика, діяльність Михайлика у зв'язку з будівництвом ЖК "Золотий берег", конфлікт підприємців та влади довкола права на земельну ділянку одного з ринків Одеси. "Наразі ми відпрацьовуємо саме ці три версії", - додав він.

Головін підтвердив, що за активістом дійсно велось стеження, але подробиць не повідомив.

Керівник поліції Одеської області не виключає, що до замаху може бути причетний один із трьох підозрюваних - Торніке Нагладзе (Герасін), який нібито має першу групу інвалідності. "Це він зараз на візку. За нашою інформацією, він та ще двоє підозрюваних були причетні до низки кримінальних злочинів, яких саме - поки сказати не можу.

Але навіть те, що він на візку не заважало йому діяти за спільним умислом з іншими підозрюваними", - розповів Головін.

Поліція також не виключає ймовірність здійснення підозрюваними у нападі на активіста серійних злочинів, зокрема, причетності "до нападів на інших активістів, або роботу на спільних замовників".

"Апеляційні скарги підозрюваних у нападі на Михайлика суд розглядатиме 8 жовтня, наразі ж вони відмовляються свідчити і не співпрацюють зі слідством", - повідомив Головін.

Джерело: Громадське.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...