Це вже перемога: Україна візьме участь у саміті НАТО, попри блокування Угорщиною

Україні вдалося обійти блокування Угорщиною участі в саміті НАТО. Засідання відбудеться спільно з Грузією у Брюсселі.

Про це повідомив голова представництва України при Північноатлантичному альянсі Вадим Пристайко, передають Патріоти України.

"Завдяки взаємодії із союзниками з НАТО нам вдалося переступити через блок, який встановлює Угорщина, намагаючись зловживати принципом консенсусу, який існує в НАТО. Варіант, який було визначено, – це спільне засідання з Грузією якраз через 10 років після Бухарестського саміту, коли і Україні, і Грузії було обіцяно, що вони стануть членами НАТО", – пояснив він.

За його словами, на засіданні буде обговорюватися, яким чином за цей час Україна і Грузія просунулися, що ще треба зробити і яку допомогу ми ще можемо отримати від НАТО.

Водночас Пристайко припустив можливість блокування Угорщиною заяви засідання, але наголосив, що важливішою для України буде декларація саміту. "Є технічні деталі, і, дійсно, Угорщина намагається блокувати заяву цього засідання. Але, окрім заяви засідання, буде заява генерального секретаря, який головуватиме під час засідання, – він є також головою комісії Україна – НАТО, – і буде кінцева декларація саміту, що є значно важливішим, тому що декларація саміту – це документ, за яким живе альянс від саміту до саміту. Буде також комюніке саміту, яке підписують усі члени альянсу. Це ті документи, де будуть зафіксовані всі необхідні для України речі", – наголосив дипломат.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...