Про це повідомив голова представництва України при Північноатлантичному альянсі Вадим Пристайко, передають Патріоти України.
"Завдяки взаємодії із союзниками з НАТО нам вдалося переступити через блок, який встановлює Угорщина, намагаючись зловживати принципом консенсусу, який існує в НАТО. Варіант, який було визначено, – це спільне засідання з Грузією якраз через 10 років після Бухарестського саміту, коли і Україні, і Грузії було обіцяно, що вони стануть членами НАТО", – пояснив він.
За його словами, на засіданні буде обговорюватися, яким чином за цей час Україна і Грузія просунулися, що ще треба зробити і яку допомогу ми ще можемо отримати від НАТО.
Водночас Пристайко припустив можливість блокування Угорщиною заяви засідання, але наголосив, що важливішою для України буде декларація саміту. "Є технічні деталі, і, дійсно, Угорщина намагається блокувати заяву цього засідання. Але, окрім заяви засідання, буде заява генерального секретаря, який головуватиме під час засідання, – він є також головою комісії Україна – НАТО, – і буде кінцева декларація саміту, що є значно важливішим, тому що декларація саміту – це документ, за яким живе альянс від саміту до саміту. Буде також комюніке саміту, яке підписують усі члени альянсу. Це ті документи, де будуть зафіксовані всі необхідні для України речі", – наголосив дипломат.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...