Це ж як треба було окупантам постаратись? - Крим потрапив у лідери рейтингу регіонів з найбруднішим у РФ повітрям

Рейтинг складався на основі даних про частку проб атмосферного повітря з перевищенням гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин в кожному регіоні.

Крим виявився в числі лідерів антирейтингу російських регіонів з найбруднішим повітрям. Про це свідчить доповідь Росспоживнагляду, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Очолила рейтинг Республіка Бурятія. У числі лідерів антирейтингу також виявилися Хабаровський край, Іркутська область, Красноярський край, Курська область і анексований Крим.

При цьому наголошується, що дані про забруднення повітря на півострові не стосуються курортних зон. Як уточнили в відомстві, перелік складався на основі даних про частку проб атмосферного повітря з перевищенням гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин в кожному регіоні.

В цілому по Росії за останні шість років Росспоживнагляд відзначив поліпшення показників чистоти повітря майже вдвічі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...