Ця ворожість не залежить від прізвищ: Український журналіст цікаво висловився про двійників Путіна

Працюючий в Москві український журналіст Роман Цимбалюк, який задає «незручні» питання президенту РФ Володимиру Путіну на його брифінгах, не зміг з упевненістю сказати, бачив він Путіна або ж його двійника.

Про це Цимбалюк розповів українським ЗМІ, передають Патріоти України.

Він пояснив, що подібні заходи проходять в гігантському залі, де відстань між журналістами і президентом Росії досить велика.
На думку Цимбалюка, обговорювати, той Путін чи не той, взагалі не має сенсу, оскільки слід розуміти, що агресивна політика Кремля щодо України не є особистісним проявом ворожості, а експансією, яка триватиме незалежно від прізвищ тих, хто стоїть у російського керма. «Тому обговорення погано або добре виглядає Путін, може бути цікаво виключно з точки зору новин», - додав журналіст.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...