Працюючий в Москві український журналіст Роман Цимбалюк, який задає «незручні» питання президенту РФ Володимиру Путіну на його брифінгах, не зміг з упевненістю сказати, бачив він Путіна або ж його двійника.
![](/images/2018/08/25174116_28.jpg)
Про це Цимбалюк розповів українським ЗМІ, передають Патріоти України.
Він пояснив, що подібні заходи проходять в гігантському залі, де відстань між журналістами і президентом Росії досить велика.
На думку Цимбалюка, обговорювати, той Путін чи не той, взагалі не має сенсу, оскільки слід розуміти, що агресивна політика Кремля щодо України не є особистісним проявом ворожості, а експансією, яка триватиме незалежно від прізвищ тих, хто стоїть у російського керма. «Тому обговорення погано або добре виглядає Путін, може бути цікаво виключно з точки зору новин», - додав журналіст.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...