Цілий район на Вінниччині скоро залишиться без сміття (відео)

Муровані Курилівці стали потужним центром сміттєпереробки.

Сюди звозять сміття зі всього району, йдеться в сюжеті "Суспільного ока" на сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Тут відходи із 60 сіл сортують і переробляють на новенькій сміттєсортувальній станції. Станція щоденно переробляє до 20 тонн відходів.

Сортується сміття за 5 фракціямим: скло, папір, метал, органіка, поліетилен. На полігони вивозять тільки органічні відходи. Так термін дії полігону збільшується з 15 до 30 років.

Містяни отрималм додаткові робочі місця. А область збирається запустити ще 10 таких станцій.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...