Ціна свободи: "Прибігла додому - і сусідка здала її радянським військовим", - зв'язкова УПА 10 років відсиділа в сталінських тюрмах (відео)

91-річна зв'язкова УПА Ганна Абрамчук мешкає в селі Скулин Ковельського району на Волині.

Майже 10 років відсиділа в сталінських тюрмах 91-річна зв'язкова УПА Ганна Абрамчук, передають Патріоти України.

"Такою була ціна за подих свободи. Але навіть вийшовши з тюрми і приїхавши до дому майже інвалідом. У мене не було щасливого життя. КГБ арештувало мого чоловіка і відправило в табори, де він загинув. А мене з мамою і маленькою дитиною переселило в Дніпропетровську область. Там я була майже рік. Працювала дояркою. Та дякую тодішньому голові колгоспу села Перещепено, він допоміг мені повернутись на Волинь", - розповіла вона.

Ганна Абрамчук живе селі Скулин Ковельського району на Волині. Під час війни вона прибігла додому і сусідка здала її радянським військовим. Засудили і відправили у табори, де взяла участь у Норильському повстанні.


Джерело: Gazeta.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як австрійці господарювали в українському селищі під час Першої світової (фото)

неділя, 23 червень 2024, 22:55

На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

неділя, 23 червень 2024, 5:40

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...