"Тут "русский мир": Блогер виклала фото своєї подорожі в невизнану Абхазію

Регіон вважається самопроголошеною Республікою Абхазія, в той час, як більшість країн світу розглядає його як автономну республіку в складі Грузії.

На фото видно об'єкти абхазької промисловості та інфраструктури, що знаходяться на даний момент в зруйнованому стані, передають Патріоти України.

Блогер зазначає, що в Абхазії панує тотальна розруха. Зруйновано залізниця, електростанції, шахти, заводи, будинки. Війна 1993 року знищила малу частину цих об'єктів. Більшість з них розвалилося і закрилося вже в наступні роки.

Нагадаємо, регіон вважається самопроголошеною Республікою Абхазія, в той час, як більшість країн світу розглядає його як автономну республіку в складі Грузії.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Колісницю" доведеться замінити: На Росії чоловік вийшов почистити авто біля будинку і ... дивом уникнув смерті (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 2:00

Бетонна плита впала з даху дев'ятиповерхового будинку прямо на автомобіль і зім'яла його навпіл. Житель російського Владивостока вийшов почистити свій автомобіль, який стояв біля під'їзду, і дивом уникнув смерті: на його машину впала бетонна плита. Від...

У росіянина з носа витягли монету, яку він там "забув" ... пів століття тому

вівторок, 24 листопад 2020, 0:05

Всі ці роки проблеми з диханням у пацієнта лікарі списували на викривлену носову перегородку. Росіянин з міста Зеленограда в Підмосков'ї встановив своєрідний рекорд: чоловік прожив більше 50 років з монетою в носі. Тільки в похилому віці, коли вже біль...