Тиха експансія: Кремль віддав розробку золотого рудника в Забайкаллі Китаю

Держдума ратифікувала російсько-китайську угоду про співпрацю в сфері реалізації проекту розробки Ключевського золоторудного родовища в Забайкальському краї.

Угода передбачає можливість придбання китайською компанією «Чайна Нешнл Голд Груп Гонконг Лімітед» або іншою компанією, що знаходиться під її стовідсотковим контролем (прямим або непрямим), не менше 60% і не більше 70% голосуючих акцій акціонерного товариства «Рудник «Західна-Ключі», передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Згідно з документом, при реалізації проекту має використовуватися не менше 40% обладнання російського виробництва. Також встановлюється, що на роботах має бути задіяно не менше половини громадян РФ від всіх залучених співробітників.
Під час обговорення угоди в Думі заступник міністра промисловості і торгівлі Олексій Безпрозванних запевнив, що вищевказана компанія «на сто відсотків належить індійській компанії і частки російських компаній там немає». За його словами, весь процес виробництва золота буде перебувати на території Росії, сама компанія також отримає російську реєстрацію і буде сплачувати податки в бюджет. «Податкові збори складуть близько 1 млрд рублів при виході компанії на повну потужність», - зазначив Безпрозванних. Він також пообіцяв, що новий інвестор створить в Забайкальському краї більше 200 тис. нових робочих місць.

Незважаючи на це, ратифікувати угоду відмовилися 30 депутатів. Деякі з них вказали, що мова йде про нерентабельне виробництво золота в Забайкальському краї. У зв'язку з цим парламентаріям незрозумілий інтерес китайських інвесторів до нібито збиткового проекту.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...