У Авакова службові ревнощі: Поліція обіцяє арешти добровільним охоронцям Осмаєва і Окуевої

Адам Осмаєв і Аміна Окуева знаходяться під посиленою охороною і поліція в допомоги з охорони зазначених осіб не потребує.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на відділ комунікації поліції Києва.

«Всім учасникам кримінального провадження для забезпечення їх безпеки надана посилена охорона, яку здійснюють підрозділи МВС. Незважаючи на це, люди, які не мають ніякого відношення до слідства, поширюють в мережі інтернет повідомлення із закликами приєднатися до забезпечення охорони добровольців. Інформуємо: поліція Києва не потребує будь-якої допомоги в забезпеченні безпеки всіх учасників кримінального провадження», - йдеться в повідомленні.
У поліції пригрозили наслідками для тих, які захочуть проявити ініціативу з охорони Осмаєва і Окуевой.
«Разом з тим наголошуємо: людей, які будуть з'являтися біля охоронюваних осіб і які не мають відношення до їх лікування та проведення слідчих дій, негайно будуть доставляти в управління поліції, де після проведення перевірки їх дій буде дана правова оцінка. Щоб уникнути будь-яких непорозумінь просимо дотримуватись встановлених в таких випадках норми законодавства», - заявили у відомстві.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...