У батьків-вегетаріанців на Житомирщині відібрали дітей (відео)

У Житомирській області в селі Буки у пари подружжя відібрали дітей через підозри в поганому харчуванні.

Про це повідомляється в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Батьки дітей переконані, що м'ясо їм тільки зашкодить. За їх словами, вони годують дітей тим, що дозволяє їм їхня віра. Вони називають себе рідновірами і сповідують язичницький культ.

"Це гречка з травами і салат - огірки, помідори і масло. Якщо результат такий, що дитина активна, здорова, не підвладна хворобам - значить, харчування того варте", - розповіла мама дітей Святозара Батенкова.

Сусіди повідомили, що маленькі дівчатка з родини Батенкова ходять постійно голодні і просять їжу. "Навіть до мого чоловіка приходили: дядько, дай їсти. Я сама салат виносила з курки - і вони їли", - розповіла одна з селянок.

"Старша дівчинка ходить в корчацьку школу, тільки щоб наїстися", - розповіла Тетерівський сільський голова Валентина Ільницька.

Зараз дітей забрали в притулок, а сім'я в селі живе вже п'ять років. Богдана, Ангеліна і Лев зараз їдять в притулку теж саме, що і всі. Найближчі чотири місяці діти проведуть в центрі реабілітації. Чи залишать дітей в сім'ї - вирішить суд.

Батьки збираються подавати зустрічний позов на соціальну службу. Юристи вважають, що у них є всі підстави, щоб виграти справу.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...