"У Канаді нас вважають найперспективнішою країною Східної Європи", - відомий бізнесмен про головний ресурс України

На думку Гуменного, на відміну від Південної Африки і Латинської Америки, українці дуже добре освічені.

Ігор Гуменний

Під час лекції НВ "Бізнес 2020" Ігор Гуменний, власник UBC Group, член ради директорів Спілки українських підприємців пояснив свою точку зору, передають Патріоти України.

«На зустрічі з канадським урядом нам сказали, що розглядають Україну як найбільш перспективну країну Східної Європи. Але чому?» - сказав він. Ігор Гуменний підкреслив, що на відміну від Південної Африки і Латинської Америки, українці дуже добре освічені.

«У тих країнах третина населення погано освічені. У Південній Африці, приміром, є організація, яка фінансує школи, - розповідає бізнесмен. - Вони видають учням форму, ноутбуки, запрошує вчителів з усього світу. І ця програма триває вже років десять. Але діти закінчують школи і повертаються до свого звичайного способу життя».

Українців же, на думку Ігоря Гуменного, можна поміняти за одне покоління. І частково завдяки радянському минулому. «Коли СРСР забудовував Україну, і робив індустріалізацію, під заводи відразу ж відкривали факультети. Авіаційний завод - і тут же авіаційний університет. І так з усією промисловістю. Після розпаду СРСР 80% промисловості впало, а університети залишилися. І їх треба розглядати як інструмент зміни», - додає бізнесмен.

При цьому Ігор Гуменний підкреслює, що потрібно поспішати, бо і в Європі, і в Росії вже борються за залучення кадрів.

Джерело: НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...