У Кличка підготували велику дитсадкову революцію

Чиновники Київської міської державної адміністрації (КМДА) хочуть поміняти систему фінансування дитячих дошкільних установ.

З подібним проектом рішення виступила голова комісії Київради з питань освіти, науки, молоді та спорту Ганна Старостенко, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу КМДА.

За її словами, місто має намір фінансувати не заклади, а утримання конкретної дитини в дитсадку будь-якої форми власності. На її думку, такий підхід дозволить зменшити черги в садки і сприятиме здоровій конкуренції між установами.

Ці заходи дозволять поліпшити якість послуг. Як зазначила А. Старостенко, аналогічний механізм працює сьогодні практично у всіх цивілізованих країнах світу.

Також у КМДА уточнили, що проект рішення розроблено і його уже затверджено членами комісії. Тепер проект повинні ще затвердити депутати Київради.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...