За її словами, місто має намір фінансувати не заклади, а утримання конкретної дитини в дитсадку будь-якої форми власності. На її думку, такий підхід дозволить зменшити черги в садки і сприятиме здоровій конкуренції між установами.
Ці заходи дозволять поліпшити якість послуг. Як зазначила А. Старостенко, аналогічний механізм працює сьогодні практично у всіх цивілізованих країнах світу.
Також у КМДА уточнили, що проект рішення розроблено і його уже затверджено членами комісії. Тепер проект повинні ще затвердити депутати Київради.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...