Як розповів на своїй сторінці у Facebook Роман Рибальченко, йому продали Amazon Kindle (пристрій для читання електронних книг), який на офіційному сайті значився як вкрадений або втрачений, передають Патріоти України.
Рибальченко вирішив розібратися в проблемі, проконсультувавшись із представником магазину, і звернувся до його директора Андрія Карпюка.
"Я сиджу з відкритим ноутбуком, щоб показати чат з Амазону, і раптом отримую шквал словесних звинувачень із таким змістом: "Ти спеціально на конференцію приїхав, щоб мене знайти? Навіщо ти мене висмикуєш із доповіді?" - розповів покупець.
"Я якось чманію від такого потоку фраз і питаю: "Тобто, ти мене зараз звинувачуєш, що в твоєму магазині мені продали "пі...нне" (крадене)?" - продовжив він.
Після цього власник магазину накинувся на Рибальченка, пошкодивши при цьому його ноутбук. "Починає бити мій ноутбук об стіл і підлогу, підскакує до мене та починає завдавати методичні удари кулаком мені в брову. За словами свідка, який зажадав від Андрія відійти від мене й не чіпати, у процесі він примовляв "будеш мене вчити, будеш мені розповідати", - розповів про інцидент Рибальченко.
У результаті хлопцеві лікарі наклали два шви, він також змушений відвідати офтольмолога і перевірити сітківку ока. Після заяви в поліцію нападник вирішив вибачитися за те, що трапилося.
"Вибачення Андрія я не прийняв - він вважає, що ми спілкувалися як чоловік із чоловіком і тому можна бити людину, що перед тобою сказав нецензурне слово про товар. Я вважаю, що я спілкувався з ним, як клієнт магазину Стилус і особисто його ніяк не образив, щоб отримати удари по моїм робочим інструментам: ноутбуку, голові та оці", - підсумував потерпілий.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...