У Києві громадськість і поліція оголосили полювання на "Яндекс-таксі" (відео)

Попри офіційну заборону, укази Президента, РНБО та інших установ, в Україні продовжують діяти російські сервіси та структури, заборонені владою у травні.

Як повідомляє “Антиполітика“, у Києві громада разом з поліцією почала боротися з незаконним російським бізнесом, передають Патріоти України.

“Останнім часом сервіс зовсім знахабнів, і якщо одразу після заборони “Яндекс-таксі” можна було викликати лише через VPN, то зараз і цього не потрібно. Підприємство продовжує безкарно працювати в Україні”, – йдеться у повідомленні.


Нерідко водії вдають ніби не знають про те, що російська компанія “Яндекс” заборонена в Україні.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...