"У Києві, на відміну від Москви, ніхто не святкує день народження Гітлера": Блогер про те, де шукати справжніх фашистів

Щороку – і так багато років поспіль – ГУВС міста Москви 20 квітня переходить на посилений режим роботи і патрулювання. У столиці найдемократичнішої, прогресивної і європейської країни в цей день різні угруповання святкують день народження Адольфа Гітлера.

Про це пише у своєму блозі прес-секретар "Правого сектора" Артем Скоропадський, передають Патріоти України.

"І щороку - і так багато років поспіль - у цей день відбуваються різноманітні інциденти - то поліція розжене концерт, присвячений дню народження Адольфа Алозіевіча, то скіни поб'ють якихось іноземців, то та ж поліція затримає 40 осіб за святкування того самого дня народження.

Все це відбувається в країні, де 9-е травня стало божевільним культом з нескінченними парадами, салютам, речевками, квітами, виступеніямі президента і чиновників всіх рівнів. У столиці тієї самої країни, яка напала на Україну, в якій, на думку лідерів РФ, процвітає фашизм. "Победобесіе" в Росії абсолютно нормально поєднується з існуванням нацистських груп.

А ось в столиці "фашиствущєй України", в столиці країни, де існують карателі з Добровольчого Українського Корпусу "Правий секор", каральний батальйон "Айдар" та ще багато інших каральних батальйонів, що цілком складаються з фашистів, де розпинають хлопчиків в трусиках, де бабусям заливають в піхву монтажну піну, де за російську мову можуть побити на вулиці ті ж фашисти, в цей день нічого не відбувається. У Києві 20-е квітня - звичайний весняний день.

І все тому, що в Києві, на відміну від Москви, ніхто не святкує день народження Гітлера."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...