У Мадуро істерика, обіцяє влаштувати США другий В'єтнам. Просить залучити Москву в посередники

Серед іншого Мадуро відхилив заклики до нових президентських виборів, заявивши, що «якщо імперіалісти хочуть нових виборів, вони повинні почекати до 2025 року».

Ніколас Мадуро

Президент Венесуели Ніколас Мадуро попередив американців про те, що втручання в його країну «призведе до найгіршого варіанту В'єтнаму». Відповідне відеозвернення Мадуро випустив 30 січня, передають Патріоти України з посиланням на The New York Times.
«Я готовий сісти за стіл переговорів з опозицією», - сказав Мадуро, назвавши Мексику, Уругвай, Болівію і Росію в числі можливих посередників, але не вказавши, що домігся прогресу в організації переговорів.
Серед іншого Мадуро відхилив заклики до нових президентських виборів, заявивши, що «якщо імперіалісти хочуть нових виборів, вони повинні почекати до 2025 року».
Мадуро також відкинув можливість військового втручання Сполучених Штатів з метою усунення його від влади, про що говорив радник з національної безпеки Джон Болтон. Він назвав Болтона «інфантильним» і «дуріючим» за те, що розмовляв з журналістами, тримаючи в руках блокнот з написом «5000 солдатів в Колумбію». «Якщо Сполучені Штати мають намір піти шляхом військової інтервенції, вони зіткнуться з найгіршим варіантом В'єтнаму. Давайте не допустимо насильства», - підкреслив Мадуро.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...