У Мадуро істерика, обіцяє влаштувати США другий В'єтнам. Просить залучити Москву в посередники

Серед іншого Мадуро відхилив заклики до нових президентських виборів, заявивши, що «якщо імперіалісти хочуть нових виборів, вони повинні почекати до 2025 року».

Ніколас Мадуро

Президент Венесуели Ніколас Мадуро попередив американців про те, що втручання в його країну «призведе до найгіршого варіанту В'єтнаму». Відповідне відеозвернення Мадуро випустив 30 січня, передають Патріоти України з посиланням на The New York Times.
«Я готовий сісти за стіл переговорів з опозицією», - сказав Мадуро, назвавши Мексику, Уругвай, Болівію і Росію в числі можливих посередників, але не вказавши, що домігся прогресу в організації переговорів.
Серед іншого Мадуро відхилив заклики до нових президентських виборів, заявивши, що «якщо імперіалісти хочуть нових виборів, вони повинні почекати до 2025 року».
Мадуро також відкинув можливість військового втручання Сполучених Штатів з метою усунення його від влади, про що говорив радник з національної безпеки Джон Болтон. Він назвав Болтона «інфантильним» і «дуріючим» за те, що розмовляв з журналістами, тримаючи в руках блокнот з написом «5000 солдатів в Колумбію». «Якщо Сполучені Штати мають намір піти шляхом військової інтервенції, вони зіткнуться з найгіршим варіантом В'єтнаму. Давайте не допустимо насильства», - підкреслив Мадуро.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...