У Мелітополі виявили збудник холери

У Мелітополі у жінки, яка мала контакт з хворим на гостру кишкову інфекцію знайшли холероподібний вібріон.

Про це йдеться у повідомленні ДУ "Запорізький ОЛЦ МОЗ України", передають Патріоти України.

Усього за період з 12 по 18 серпня обстежили 601 людину. Також з об’єктів довкілля відібрали і дослідили 113 проб. При цьому холероподібні вібріони виділені з 27 проб.

Серед позитивних проб – 9 проб води прісних водоймищ, 15 проб води Азовського моря та дві проби стічних вод до обробки, відібраних на міських очисних спорудах у Мелітополі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...