У мережі фурор: СБУ красиво поставила на місце терориста ''ДНР'' (фото)

Служба безпеки України відповіла сепаратисту в коментарях в соцмережі, показавши, що знає про найманця всю важливу інформацію.

Антон Ісмієв

Скріншотом цього листування поділилася волонтерська організація "Миротворець" у Twitter. Інцидент також активно обговорюється іншими користувачами, передають Патріоти України.

"СБУ надихає "миротворців" працювати і далі. Тому що з цього їх коментаря чітко видно, де вони відомості взяли. А це говорить лише про те, що ми все робимо так, як потрібно нашій Батьківщині", — сказано в повідомленні.

Об'єктом уваги СБУ став Антон Ісмієв, уродженець Херсона, з позивним "Хаман". Він виступив проти України у 2014 році, тоді ж отримав поранення біля Шахтарська. Перебував у полоні, однак його обміняли на українських військових.

"Браво", "Шикарно! Захват повний!" "Молодці, профі", "Чітко вийшло", "Це прекрасно", "Красені", "Знімаю капелюха!" — пишуть в мережі.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...