Мешканці Керчі в анексованому Криму розповіли про безлад в місті та про діяльність так званої "влади". Про це написали на сторінці "RoksolanaToday&Крим" в соцмережі Twitter, передають Патріоти України.
"Був у Керчі? Повзи і мовчи!" – відзначив автор публікації, прикріпивши скріншот публікації місцевих жителів.
"Нового нічого немає. Влада Керчі не любить наше місто. Ці фото зроблені вдень 4 листопада. Наче свято було. Державне. Центр. Сміття, бруд, понівечені дерева (влада думає, що вона обрізку провела). Напевно тому такі оголошення і розклеєні по Керчі: "Куплю роги", - народ думає, що у нас тут сайгаки по вулицях бігають і лосі ходять", - поскаржилися в мережі.
"Зате кругом залізобетонні блоки "Не пущать", рамки. Влада думає, що цією потворністю вона нас захищає. А жителі Керчі спостережливі і дотепні. ...Хтось написав, що на наступне свято треба всіх змусити через рамки на концерт по-пластунськи проповзати, і одразу буде видно, хто терорист: по підготовці в повзанні", - додали в спільноті "Червоні бордюри. Керч".
Відомий російський поет Андрій Орлов (відомий під псевдонімом Орлуша) не визнав анексію Криму і неодноразово повторював, що півострів належить Україні. Він повідомив про настрої кримчан і одну серйозну поразку України на півострові. Про це він розповів в інтерв'ю "Апострофу".
"Мені доводиться спілкуватися з кримчанами постійно. Розклад, як ви розумієте, величезний – від "Путін – наше все, врятував від кривавих бандерівських фашистів" до людей нормальних і адекватних, яких там явна меншість", - розповів поет.
"У Криму сьогодні все українське притихло, зіщулилося, залякане й забите. Але воно є на кожному кроці. Знаєте, як в дитинстві, на старій парковій лавці колупнеш нову червону фарбу, а під нею – яскравий попередній колір – жовтий, наприклад. Я в останній приїзд в магазинах, на ринку, в кафе говорив з людьми тільки українською (як можу), оскільки у відповідь бачив тільки посмішки, і відповідали всі теж українською, не замислившись, не соромлячись оточуючих. Навіть моє "дякую" зі смішним для вас московським акцентом викликало масу позитивної реакції", - розповів він.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...