Мешканці Керчі в анексованому Криму розповіли про безлад в місті та про діяльність так званої "влади". Про це написали на сторінці "RoksolanaToday&Крим" в соцмережі Twitter, передають Патріоти України.
"Був у Керчі? Повзи і мовчи!" – відзначив автор публікації, прикріпивши скріншот публікації місцевих жителів.
"Нового нічого немає. Влада Керчі не любить наше місто. Ці фото зроблені вдень 4 листопада. Наче свято було. Державне. Центр. Сміття, бруд, понівечені дерева (влада думає, що вона обрізку провела). Напевно тому такі оголошення і розклеєні по Керчі: "Куплю роги", - народ думає, що у нас тут сайгаки по вулицях бігають і лосі ходять", - поскаржилися в мережі.
"Зате кругом залізобетонні блоки "Не пущать", рамки. Влада думає, що цією потворністю вона нас захищає. А жителі Керчі спостережливі і дотепні. ...Хтось написав, що на наступне свято треба всіх змусити через рамки на концерт по-пластунськи проповзати, і одразу буде видно, хто терорист: по підготовці в повзанні", - додали в спільноті "Червоні бордюри. Керч".
Відомий російський поет Андрій Орлов (відомий під псевдонімом Орлуша) не визнав анексію Криму і неодноразово повторював, що півострів належить Україні. Він повідомив про настрої кримчан і одну серйозну поразку України на півострові. Про це він розповів в інтерв'ю "Апострофу".
"Мені доводиться спілкуватися з кримчанами постійно. Розклад, як ви розумієте, величезний – від "Путін – наше все, врятував від кривавих бандерівських фашистів" до людей нормальних і адекватних, яких там явна меншість", - розповів поет.
"У Криму сьогодні все українське притихло, зіщулилося, залякане й забите. Але воно є на кожному кроці. Знаєте, як в дитинстві, на старій парковій лавці колупнеш нову червону фарбу, а під нею – яскравий попередній колір – жовтий, наприклад. Я в останній приїзд в магазинах, на ринку, в кафе говорив з людьми тільки українською (як можу), оскільки у відповідь бачив тільки посмішки, і відповідали всі теж українською, не замислившись, не соромлячись оточуючих. Навіть моє "дякую" зі смішним для вас московським акцентом викликало масу позитивної реакції", - розповів він.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...