Про це в ефірі одного з українських телеканалів розповів тимчасовий виконувач обов’язків директора Київського лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я Сергій Чумак, передають Патріоти України.
Він пояснив, що хворий спочатку займався самолікуванням і тільки на 7-й день звернувся до лікарні. Його доставили у реанімацію, але вже було запізно.
Чумак додав, що усього з початку 2017-го у столиці зареєстрували 8 випадків захворювання на лептоспіроз.
Також медик вказав на ознаки небезпечної недуги: "Висока температура, нежить, потім вражаються нирки, печінка, серцево-судинна система. Основний шлях передачі хвороби – елементарний та контактний. "Резервуаром" у природі цього збудника можуть бути гризуни, свійські тварини, лисиці. Лептоспіри виділяються із сечею, потрапляють на наші продукти, воду, – люди можуть захворіти при купанні або при вживанні такої їжі", – додав він.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...