У NASA показали перші фото "Краю світу"

Офіційно: New Horizons пронісся в 3500 км від Ultima Thule і відправив на Землю перші фото далекого астероїда.

Астероїд Ultima Thule

Зонд NASA New Horizons пролетів повз самий далекий об'єкт в Сонячній системі, до якого коли-небудь добиралися земні апарати, і відправив на Землю його перші фото. Про це повідомили в NASA на прес-конференції, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
"Ми тільки що отримали сигнал, що підтверджує проліт New Horizons повз Ultima Thule. Наука допоможе нам вивчити нашу Сонячну систему", - під оплески заявили в NASA.
Ultima Thule (Край світу - ред.) - транснептуновий астероїд з пояса Койпера, який знаходиться в 6,5 млрд км від Сонця (від Землі до Сонця приблизно 150 млн км). Він являє собою уламок неправильної форми діаметром близько 30 км. Також відомо, що поверхня астероїда червона - ймовірно, через насиченість вуглеводнем.
Перше фото Ultima Thule:
New Horizons летів до астероїда 13 років. Першою місією Горизонтів було вивчення Плутона з його природним супутником Хароном. Надалі апарат пролетів також мимо Юпітера і успішно виконав гравітаційний маневр у його полі тяжіння.
Тепер же Нові Горизонти виходять на задвірки Сонячної системи - в пояс Койпера, який насичений "залишковим матеріалом" від формування Сонячної системи - здебільшого малими космічними тілами, що складаються з метану, аміаку і води.
Так з Горизонтів виглядав Ultima Thule 31 грудня:
Відзначається, що дані з зонда до Землі доходять зі швидкістю всього 1000 біт/с.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Зірки говорять: Місячний календар садівника-городника на листопад

неділя, 25 жовтень 2020, 10:11

Останній місяць осені - це час підготовки до зими. Листопад - останній місяць осені і час початку зимових холодів. Більшість городніх і польових робіт вже закінчилися до цього часу. Однак навіть в листопаді садівникові буде чим зайнятися, передають Пат...

"Забезпечити Крим водою може тільки Дніпро", - російський експерт про водопостачання окупованого півострова (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 9:59

Окупанти не здатні самотужки забезпечити потреби кримчан у прісній воді. Російський експерт Юрій Медовар розповів про проблеми з водою в Криму і про те, як їх можна вирішити, передають Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.