Про це йдеться на Facebook-сторінці фонду "Повернись живим", передають Патріоти України.
Джеміль розповідає, що з його посадою буває нелегко. Йому 22 роки і він – заступник командира батальйону "Королівської" бригади.
"Це часом буває непросто. Звичайно, важливу роль відіграє професіоналізм, але насамеперед усе залежить від внутрішнього стержня. Якщо ти не справляєшся з людьми, не є для них авторитетом, тобі нічого робити на такій посаді. Я вважаю, що справляюсь", – ділиться боєць.
На питання, як працювати з людьми і в чому секрет, він відповідає: "Людяність. Якщо людей поважаєш, вони поважають тебе. Мають значення не роки, а твоє прагнення і те, як ти ставишся до свого діла. Солдати весь час на передовій, вони бачать подекуди більше, ніж офіцери, з ними є про що порадитися".
Джеміль хотів стати актором, але вирішив круто змінити життя, тому закінчив Академію сухопутних військ у Львові, куди вступив ще в 2013 році. Про вибір шляху не шкодує, так як хотів показати батькові, що чогось вартий.
Коли боєць позбавлявся свого рідного дому під час анексії Криму, він ще вчився у "сухопутці". Його сім'я залишилася жити в Криму, але рідні бійця можуть приїжджати до нього, коли той у відпустці.
Війна для хлопця – справа честі, тому що таким чином він хоче повернути свій дім. "Я відчув, що треба щось робити, але є військовий обов’язок, є закони. Їх не можна порушувати, бо буде безлад. Я чекав рішення від влади. На жаль, нормального рішення вони так і не прийняли", – розповідає він.
У військового є мрія – повернути рідний Крим і запитати у жителів Криму, які ходили на "референдум", про що вони думали, коли голосували за приєднання до Росії. А ще він хоче створити сім'ю, тому скоро у офіцера буде весілля. Кожен день він дзвонить своїй нареченій і каже, що дуже сильно її любить.
У перемогу Джеміль вірить, але також вважає, що це – спільна справа. "На перемогу має працювати кожен громадянин, а не тільки військові. Війна триває. Але війна не тільки в пострілах, а і в словах, у бажанні щось змінити у цій країні. Обов’язок громадянина – не тільки поставити «галочку» на виборах за того чи іншого кандидата, а й контролювати його роботу", – каже боєць.
Також він розповідає, що потрібно підвищувати свідомість громадян. І слід це робити всюди: в школах, університетах, в ЗМІ та громадських організаціях. "Не треба просто халтурити, треба раз зробити і все, і все в нас буде добре", – стверджує Джеміль.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...