У передчутті автокефалії: Настоятель Почаївської Лаври закликав парафіян боронити монастир від нашестя

Обидві стародавні українські Лаври перебувають у власності держави, від неї мабуть і збираються захищати представники Московського патріархату давні святині, як і від визнаної Константинополем Церкви.

Настоятель Почаївської лаври, представник Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) митрополит Володимир заявив про погрози з боку "онуків Леніна". Про це йдеться в його зверненні, опублікованому на сайті Лаври, передають Патріоти України.

"Враховуючи ситуацію, що склалася, і по інформації, якою ми володіємо, і по погрозам розправою, яка все поширюється, видно, що і нам прийдеться щось пережити... Тепер не 17-й рік XX століття і не розгул Жовтневої революції, однак внуки [російського революціонера Володимира] Леніна – по духу – грозять розправою, а тому захистимо свою святиню", – ідеться в заяві.

Митрополит попросив моральної підтримки парафіян і попередив, що може знадобитися їхня фізична присутність. Він пов'язав те, що відбувається, з процесом надання православній церкві в Україні томосу про автокефалію.

Настоятель Лаври назвав способи, як, на його думку, Україні слід дбати про церкву. "Відмініть декрет Леніна (про відокремлення церкви від радянського держави. – ред.), об'єднайте церкву з державою, заведіть, щоб у школах та інших учбових закладах викладався Закон Божий. Дайте канал для трансляції богослужінь, підніміть економіку, пенсії та дбайте про медицину, освіту і моральність", – заявив митрополит Володимир.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Навіщо в політиці неадекватний лисий, якщо там вже є Ківа?": Кошовий оцінив шанси очолити Київ (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 18:58

Гуморист і актор "95 Кварталу" Євген Кошовий не має наміру балотуватися в мери Києва. Про це друг президента України заявив під час нещодавнього концерту, прокоментувавши відповідні чутки, передають Патріоти України. "Я брехати не буду, Коломойський пр...

"Надія є": Російська актриса розповіла, чи можливе примирення України і Росії

неділя, 20 жовтень 2019, 18:50

Український народ може ніколи не пробачити владі Росії анексію Криму і війну на Донбасі. Про це в сказала російська актриса Лія Ахеджакова, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель. Вона порівняла цю ситуацію з окупацією Польщі Йосипом С...