У Польщі заявили про "серйозні труднощі" в історичному діалозі з Києвом

Заступник міністра закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький констатував "конфлікт ідентичності" у відносинах між Польщею та Україною.

Про це Ціхоцький сказав в інтерв'ю польському виданню PAP, передають Патріоти України.

Водночас він не погодився з тезою про серйозні труднощі в діалозі між Варшавою та Києвом і зазначив, що країни мають спільні інтереси на стратегічному рівні. Ціхоцький зазначив, що труднощі стосуються в основному сфери історичних дискусій.

"Про труднощі, і навіть серйозні, ми можемо говорити в області історичного діалогу, а точніше - в ідентичності. Внутрішня реформа [в Україні] не повинна затримуватися збройним конфліктом на сході або ідентичності - на заході", - сказав він.

"У відносинах з Україною, на жаль, ми не можемо дозволити собі розкіш відкладати речі на майбутнє, все вимагає термінового врегулювання, повного співробітництва та відданості обох сторін. Те, що відбувається в Україні - не тільки на фронті, але і в області реформ, державних фінансів і виборів в наступному році - для нас і для майбутньої форми європейського порядку є істотним", - додав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Верифікація субсидій: Як проводитимуть і хто постраждає найбільше

неділя, 20 жовтень 2019, 22:45

Парламент проголосував за законопроект №1231 "Про верифікацію і моніторингу державних виплат". Журналісти проаналізували, за що зможуть позбавити виплат субсидіантів і з яких джерел будуть черпати відомості чиновники, передають Патріоти України з посил...

Quantum Stealth: Матеріал, що дає невидимість, винайшли канадські вчені (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 22:38

Раніше технології такого рівня описувалися у фантастичній літературі. Вчені з канадської компанії Hyperstealth винайшли камуфляжний матеріал під назвою Quantum Stealth, за допомогою якого змогли створити "щит невидимості", передають Патріоти України з ...