Про це пише сербське видання Politika з посиланням на представників прокуратури, передають Патріоти України.
Дії найманців потрапляють під статтю 386а Кримінального кодексу Сербії.
У 2016 році прокуратура Сербії уклала угоди про визнання вини з 24 громадянами, які звинувачувалися за вказаною статтею.
У Вищому суді Белграда нещодавно заявили, що за найманство було засуджено 28 осіб.
Сербія в жовтні 2014 року внесла зміни до Кримінального кодексу, які передбачають тюремне покарання на термін до 10 років для громадян, які приймають участь у воєнних конфліктах за кордоном або вербують людей для участі у даних конфліктах.
Таким способом Белград вирішив боротися з тими, хто їздив воювати на Донбас на стороні проросійських бойовиків, а також приєднується до терористам "Ісламської держави" в Сирії.
За інформацією видання, зараз в Україні та Сирії залишаються лише кілька десятків громадян Сербії.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...