Про це пише сербське видання Politika з посиланням на представників прокуратури, передають Патріоти України.
Дії найманців потрапляють під статтю 386а Кримінального кодексу Сербії.
У 2016 році прокуратура Сербії уклала угоди про визнання вини з 24 громадянами, які звинувачувалися за вказаною статтею.
У Вищому суді Белграда нещодавно заявили, що за найманство було засуджено 28 осіб.
Сербія в жовтні 2014 року внесла зміни до Кримінального кодексу, які передбачають тюремне покарання на термін до 10 років для громадян, які приймають участь у воєнних конфліктах за кордоном або вербують людей для участі у даних конфліктах.
Таким способом Белград вирішив боротися з тими, хто їздив воювати на Донбас на стороні проросійських бойовиків, а також приєднується до терористам "Ісламської держави" в Сирії.
За інформацією видання, зараз в Україні та Сирії залишаються лише кілька десятків громадян Сербії.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...