У скільки українцям обходиться утримання "Л/ДНР"

Вікторія Войціцька:​Постачання в «ДНР» продовжують відбуватися на безоплатній основі.

Вікторія Войціцька

У 2016 році Україна на безоплатній основі поставила на окуповані території Донбасу електроенергії на 1,517 млрд грн. Також 3 млрд грн пішло на водопостачання даних територій. Про це написала народний депутат України Вікторія Войціцький, повідомляють Патріоти України.

За інформацією депутата, вона звернулася в Міненергоугольпром із запитом на дані про обсяг перетоків електроенергії з Об’єднаної енергосистеми України на неконтрольовані території.

На даний час перетік в межах Луганської області припинено, проте в межах Донецької – триває.

Також нардеп звертає увагу на інший нюанс – борги за електроенергію водоканалів, обладнання яких знаходиться на контрольованій території, проте транспортує воду в інтересах окупованих районів Донбасу. Йдеться про понад 3 млрд. грн. Яка частина боргу сформована через неплатежі окупованих районів Донбасу за воду, не відомо.

«Але сума точно вимірюється сотнями мільйонів або вже й мільярдами”, – підкреслює нардеп.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...