У США розповіли, як Путін допоміг Україні

Російський президент Володимир Путін, анексувавши Крим і окупувавши окремі території Донбасу, підштовхнув у рух процеси української демократизації.

Олександр Мотиль

Про це в статті для Washington Post пише професор політології Університету Ратджерса Олександр Мотиль, передають Патріоти України.

За його словами, Москва окупувала території з найбільш лояльним до авторитаризму, СРСР і Росії населенням.

"Люди, які традиційно голосували за авторитарні партії, втратили голос у післяреволюційній Україні, тим самим відкривши шлях для демократів, які отримали шанс вести політику без перешкод із боку проросійських політичних сил", - пише Мотиль.

Професор політології зазначає, що в окупації Криму та Донбасу було ще два наслідки. Зокрема, Росія перетворилася на ворога, який вбиває українців. Путін і його диктаторський режим стали прикладом, який Україна наслідувати не хоче.

При цьому Мотиль наголошує, що російська агресія також зробила те, що і більшість воєн - посилила національну ідентичність громадян.

"Вони не росіяни, вони українці остаточно, навіть якщо до цих пір говорять російською мовою в побуті. Путінська агресія змусила українців згуртуватися і зрозуміти, що вони - народ", - резюмував Мотиль.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...