У терористів "ДНР" поповнення: На Донбас прибули "козаки" з Кавказу

Новачкам видали шеврони з написом «Макеевский казачий полк ДНР»​, а також «удостоверение казака»​.

На окупований Донбас 12 лютого прибули так звані донські козаки. Вони поповнили ряди бойовиків. Про це на сторінці в Twitter повідомляє блогер з ніком «1й антиреспубліканський», передають Патріоти України.

«В дЫнЫрЫ у донских казаков была присяга. Новые бараны приехали на Донбасс. Много кавказцев в их рядах. Сейчас начнется новая волна хаоса. Народ готовится!!» — йдеться в повідомленні.
За фото видно, що бойовикам видали шеврони з написом: «Макеевский казачий полк ДНР», а також «удостоверение казака».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Гра престолів" тільки починається", - Портников

четвер, 9 липень 2020, 13:00

Кожна помилка президента воюючої, однієї з найбідніших і суперечливіших країн європейського сходу, яка залежить від іноземних кредитів і є ареною олігархічних сутичок - це кров, смерть і сльози. Про це 20 травня 2019 року у своєму блозі пише журналіст ...

Мінфін США атакує: Amazon поплатився за роботу в анексованому Криму

четвер, 9 липень 2020, 11:59

Незважаючи на заяву компанії від 2015 року щодо призупинення роботи з клієнтами на анексованому півострові, Amazon за фактом реалізовував свою продукцію до 2018 року. Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США оголоси...