У Вашингтоні заговорили про зближення з Москвою за рахунок Києва і Тбілісі

Законодавець зі штату Кентуккі вважає, що раз санкції не змінюють поведінку Кремля, можна замість "батога" запропонувати їм "пряник" - розмови про Альянс.

Ренд Пол

На Росію можна впливати не тільки списком санкцій - "батогом", а й показувати їй "пряник" у вигляді, наприклад, переговорів про припинення розширення НАТО на схід. Таку ідею озвучив сенатор Ренд Пол, який недавно їздив з візитом до Росії, передають Патріоти України.
"Санкції - це свого роду батіг. Питання в тому, що тоді пряник. Мені здається, одним з пряників може бути наша згода вивчити питання, чи повинні ми наполягати на тому, щоб Україна і Грузія стали членами НАТО", - сказав він.
На думку Пола, якщо Вашингтон "дійсно" хоче вплинути на поведінку Кремля, то угода про неприйняття України і Грузії в НАТО "знизило б рівень конфлікту як в Україні, так і в Грузії".

Крім того, сенатор задається питанням, чи є нинішній режим санкцій ефективним, і яка йому може бути альтернатива. "Ми повинні поставити собі дуже важливе питання: чи змінюють санкції поведінку? Чи не відповівши на це питання, ми не зможемо вирішити, чи потрібні нам нові санкції. Мені здається, один з можливих відповідей полягає в тому, що вони не працюють, а якщо так , то в чому результат санкцій?" - задав він риторичне питання.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...