"У всьому винен ICTV": Зеленський звинувачує Нацраду з питань телебачення і радіомовлення у змові щодо заборони серіалу "Свати"

"Квартал 95" послався на публікацію на сторінці у Facebook Артеменко.leaks, яка, на їхню думку, підтверджує факт змови з метою одержання неконкурентних переваг телеканалом ICTV над телеканалом "1+1".

У студії "Квартал 95" 5 лютого 2018 року з відкритих джерел дізналися, що кілька членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, можливо, вступили у змову з керівником телеканалу ICTV Олександром Богуцьким задля заборони серіалу "Свати", - йдеться на офіційному сайті студії, передають Патріоти України.

"Нам стало відомо про змову щодо заборони серіалу "Свати", – зазначили в студії. "Студія "Квартал 95" підозрює у змові голову Нацради Юрія Артеменка. За її словами, було заздалегідь сплановано внесення прізвища російського актора Федора Добронравова до списку осіб, яким заборонено в'їзд в Україну. Унаслідок цього заборонили показ шести сезонів "Сватів", які, за даними студії, мають рейтинг найбільш популярних серіалів 2017 року.

"Квартал 95" послався на публікацію на сторінці у Facebook Артеменко.leaks, яка, на їхню думку, підтверджує факт змови з метою одержання неконкурентних переваг телеканалом ICTV над телеканалом "1+1". "На нашу думку, на жаль, зазначена ситуація може свідчити про недобросовісну конкурентну боротьбу та наявність корупційних змов, у яких беруть участь високопосадовці Нацради", – ідеться в заяві.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Пляшка віскі була зайва: П’яна українка влаштувала скандал з іноземцями у літаку рейсу "Барселона-Київ" (відео)

понеділок, 6 липень 2020, 19:30

Жінка влаштувала скандал і кидалася на пасажирів з лайкою та кулаками. За годину льоту конфлікт загострився настільки, що п’яничка стала копати своїх сусідів по ряду ногами і вимагала “негайно очистити салон”. Як розповіла киянка, котра летіла тим же р...

"Ніколи більше не піду ні на які вибори": Кримчанин розчарувався в Росії

понеділок, 6 липень 2020, 18:50

Росія, яку з захопленням описують її прихильники, і реальна Росія - дві колосальні різниці, тому не дивно, що чимало жителів окупованих територій, які повірили росЗМІ, гірко розчарувалися, зіткнувшись з Росією реальною. Блогер RoksolanaToday & Крим25% ...