У ВВП новий "фаворит", - Bloomberg

Новий «фаворит» президента Росії Володимира Путіна - міністр економічного розвитку Максим Орєшкін, який очолив відомство в кінці 2016 року.

Максим Орєшкін

Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на трьох чиновників, знайомих з поглядами Путіна, передають Патріоти України.

За даними джерел, міністр, якого можна помітити поруч з главою РФ на великих міжнародних форумах, має більше політичної ваги, ніж його попередники.

Агентство в якості підтвердження повідомляє, що саме Орєшкін розкрив деталі першої зустрічі Володимира Путіна і президента США Дональда Трампа на саміті G20 в Гамбурзі.

А також, що саме глава МЕР в кінці липня змінив міністра фінансів Антона Силуанова в якості керуючого від Росії в Міжнародному банку реконструкції та розвитку і багатосторонньому агентстві по гарантіях інвестицій.

Крім того, агентство підкреслює, що Орєшкін створив неформальну групу для поліпшення роботи МЕР. До неї увійшли в тому числі Катерина Власова з Citigroup, Зоя Вікторова з PricewaterhouseCoopers, а також Юлія Урожаева з McKinsey. Всі вони недавно прийшли в МЕР і мають прямий доступ до глави відомства, повідомили два співрозмовника агентства.

Сам Орєшкін відмовився від коментарів для Bloomberg.

Орєшкін змінив на посту глави МЕР арештованого і звільненого «в зв'язку з втратою довіри» Олексія Улюкаєва. До листопада 2016 року Орєшкін працював заступником міністра фінансів, свою кар'єру він почав в Банку Росії і Росбанку.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Вчені встановили, що чоловіки по-іншому реагують на біль, ніж жінки

четвер, 21 лютий 2019, 5:45

Канадські психологи з Університету Макгілла в Монреалі прийшли до висновку, що чоловіки мають кращу больову пам'ять у порівнянні з жінками. Учасникам, віком від 18 до 40 років, прикладали до передпліччя гарячий предмет, температура якого поступово росл...

Хіти тижня. Екологічно і практично: Українець з очерету виробляє панелі для стін (фото)

четвер, 21 лютий 2019, 0:35

Все нове - це добре забуте старе. Варто зазначити, що ще в середині минулого століття в українських селах використовували очерет для утеплення хат знадвору. "— Целый год я безуспешно искал применение своему сырью — не знал, куда его девать, — рассказыв...