У винахідника "Новачка" виявили рак останньої стадії

Віл Мірзаянов емігрував із Росії у США в 1995 році, на даний час проживає у штаті Нью-Джерсі.

Віл Мірзаянов

У радянського хіміка Віла Мирзаянова, якого вважають одним із творців сімейства отруйних речовин "Новачок", виявили рак простати на останній стадії. Про це він розповів на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Лікарі повідомили, що у мене рак простати останньої стадії. Почали лікувати гормонною терапією, заснованою на тому, що гормони перешкоджають доступу тестостерону до ракових клітин, і тим самим позбавляють їх необхідного джерела енергії. У результаті (в ідеалі) ракові клітини гинуть до п'ятивідсоткового рівня, з чим люди живуть від 15 до 25 років. Теж в ідеалі", - підкреслив він.

Відомо, що Мірзаянов емігрував із Росії у США в 1995 році, на даний час проживає у штаті Нью-Джерсі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...